Dodatki do Diety Jest 7 produktów.

  • AN12
    NUROFEN EXPRESS 200 MG 10 KAPSUŁEK MIĘKKICH
    Oczekiwanie na dostawę
    Nurofen Express 200 MG 10 Kapsułek Miękkich

    Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Leki te stosuje się w celu zmiany odpowiedzi organizmu na ból, obrzęk i wysoką temperaturę. Nurofen Express KAP łatwo rozpada się w organizmie i substancja czynna, uwolniona z kapsułki, łatwo wchłania się i szybko dociera do miejsca bólu. 

    Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki...

    Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Leki te stosuje się w celu zmiany odpowiedzi organizmu na ból, obrzęk i wysoką...

    £ 4.29
    Dodaj Wyświetl
  • AN16
    CALPOL SIX PLUS PARACETAMOL ZAWIESINA OD 6 RZ 80 ML
    Oczekiwanie na dostawę
    Calpol Six Plus Paracetamol Zawiesina Od 6 Rż 80 ml

    Gorączka występująca w przebiegu: przeziębienia, grypy, chorób wieku dziecięcego. Ból o małym lub umiarkowanym nasileniu: ból głowy, ból związany z ząbkowaniem, ból zęba, bóle mięśniowe, stawowe i kostne. Bóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych. 

    Gorączka występująca w przebiegu: przeziębienia, grypy, chorób wieku dziecięcego. Ból o...

    Gorączka występująca w przebiegu: przeziębienia, grypy, chorób wieku dziecięcego. Ból o małym lub umiarkowanym nasileniu: ból głowy, ból związany z ząbkowaniem, ból zęba, bóle...

    £ 3.99
    Dodaj Wyświetl
  • AN17
    IBUPROFEN 200 MG 16 TABLETEK
    Ibuprofen 200 MG 16 Tabletek

    Ból różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, m.in. bolesne miesiączkowanie, bóle zębów, głowy, mięśniowe, pourazowe, nerwobóle. Gorączka różnego pochodzenia. Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy. Objawowe leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów, zapalenia kości i stawów oraz młodzieńczego reumatoidalnego zapalenia stawów.

    Ból różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, m.in. bolesne...

    Ból różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, m.in. bolesne miesiączkowanie, bóle zębów, głowy, mięśniowe, pourazowe, nerwobóle. Gorączka różnego pochodzenia....

    £ 0.99
    Wyświetl
  • AN18
    BENYLIN SYROP NA SUCHY KASZEL I BÓL GARDŁA 150ML OD 1 ROKU
    Oczekiwanie na dostawę
    Benylin Syrop Na Suchy Kaszel i Ból Gardła 150 ml Od 1 Roku

    Syrop do stosowania tradycyjnie w nieżytach górnych dróg oddechowych.

    Syrop do stosowania tradycyjnie w nieżytach górnych dróg oddechowych.

    Syrop do stosowania tradycyjnie w nieżytach górnych dróg oddechowych.

    £ 5.79
    Dodaj Wyświetl
  • AN19
    RANITIDINE 75 MG TABLETKI NA ZGAGĘ 12SZTUK
    Dostępny
    Ranitidine 75 MG Tabletki Na Zgagę 12 Sztuk

    Preparat stosowany w objawowym leczeniu dolegliwości żołądkowych niezwiązanych z chorobą organiczną przewodu pokarmowego.

    Preparat stosowany w objawowym leczeniu dolegliwości żołądkowych niezwiązanych z...

    Preparat stosowany w objawowym leczeniu dolegliwości żołądkowych niezwiązanych z chorobą organiczną przewodu pokarmowego.

  • L1336
    ALTRA 20 KAPS.
    Dostępny
    Altra 20 Kaps.

    Tabletki wspierają ochronę wątroby i jej prawidłowe funkcjonowanie, pomagają w utrzymaniu zdrowego pęcherzyka żółciowego, hamują gromadzenie się tłuszczów w wątrobie, wspierają oczyszczanie organizmu z toksyn. 

    Tabletki wspierają ochronę wątroby i jej prawidłowe funkcjonowanie, pomagają w...

    Tabletki wspierają ochronę wątroby i jej prawidłowe funkcjonowanie, pomagają w utrzymaniu zdrowego pęcherzyka żółciowego, hamują gromadzenie się tłuszczów w wątrobie, wspierają...


Greenpol Ltd, 158 Uxbridge Road, W13 8SB, West Ealing, London | Registred in England 8859224 | VAT Registered 189 1929 53