Calpol Six Plus Paracetamol Zawiesina Od 6 Rż 80 ml

Calpol Six Plus Paracetamol Zawiesina Od 6 Rż 80 ml

Calpol Six Plus Paracetamol Zawiesina Od 6 Rż 80 ml

Gorączka występująca w przebiegu: przeziębienia, grypy, chorób wieku dziecięcego. Ból o małym lub umiarkowanym nasileniu: ból głowy, ból związany z ząbkowaniem, ból zęba, bóle mięśniowe, stawowe i kostne. Bóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych. 

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

AN16

£ 3.99

Dodaj do koszyka

Więcej informacji

Sposób użycia: 

Z lekami zwiększającymi metabolizm wątrobowy (rifampicyna, leki przeciwpadaczkowe, niektóre leki nasenne) zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby; z zydowudyną może nasilać toksyczne działanie zydowudyny na szpik kostny; z inhibitorami MAO może wywoływać stan pobudzenia i gorączkę. Leki wzmagające perystaltykę przewodu pokarmowego (np. metoklopramid) przyspieszają, a hamujące perystaltykę - opóźniają wchłanianie paracetamolu z przewodu pokarmowego. 


Skład: 

Zawiesina (o smaku truskawkowym) dla niemowląt i małych dzieci zawiera 24 mg paracetamolu w 1 ml (tj. 120 mg/5 ml). Zawiesina 6 Plus (o smaku pomarańczowym) dla dzieci powyżej 6 r.ż. zawiera 50 mg paracetamolu w 1 ml (tj. 250 mg/5 ml). 

Pojemność:

80 ml

Greenpol Ltd, 158 Uxbridge Road, W13 8SB, West Ealing, London | Registred in England 8859224 | VAT Registered 189 1929 53